Reklamy i reklamacje

media

czwartek, 15 listopada 2007
W polskim internecie wybuchł skandal. Interia, jeden z największych na rynku portali, sięgnął po teksty i zdjęcia "zwyczajnej użytkowniczki" Sieci, nie pytając jej nawet o zgodę. Wyjaśnieniem miało być, że to nie portal odpowiada za plagiat, lecz internauci, którzy jakoby samorzutnie skopiowali cudzą własność intelektualną. Ale to właśnie oni nagłośnili sprawę, mocno nadwerężając wizerunek firmy, a w przyszłości może też i stan jej konta.

Rysunek ze strony suwalskiej policji www.suwalki.policja.gov.pl

piątek, 10 sierpnia 2007
Gdy minister spraw wewnętrznych Janusz Kaczmarek został odwołany, z telewizji zniknęła reklamówka z jego wizerunkiem. Ministerialny cenzor zapomniał jednak o internecie.

niedziela, 24 czerwca 2007
W imieniu organizatorów 30 czerwca br. zapraszam na Święto Trybuny Robotniczej, które reklamuje taki oto spocik:
piątek, 25 maja 2007

Niniejszym zawiadamia się PT Czytelników, tak sympatyków, jak i przeciwników "Reklamówki z kamieniami", że w najbliższych 2-3 tygodniach wystąpią zakłócenia w publikacji kolejnych notek. Sytuacja ta związana jest z podróżą autora bloga do Chin Ludowych, ręczymy jednak, że ma ona charakter przejściowy, a to oznacza, że po krótkiej przerwie nastąpi dalszy ciąg programu.

Jednocześnie spieszymy poinformować, że mimo wyjazdu Bordowego Billa, nowe odcinki "Reklamówki" ukazywać się będą w Trybunie Robotniczej, która co czwartek pojawia się w salonach EMPIKU i dobrych kioskach Ruchu.

00:08, billbordowy , media
Link Dodaj komentarz »
środa, 28 marca 2007
Bauer już w 100 procentach kontroluje RMF. Przy tej okazji przypominam tekst o "łabędziej kampanii" reklamowej stacji, gdy jej właścicielem był jeszcze Stanisław Tyczyński.

 
1 , 2