Reklamy i reklamacje

piątek, 22 marca 2013
czwartek, 21 marca 2013

W Wadowicach komisja poborowa urzęduje w... klasztorze. Lewica protestuje, internauci kpią, a "Papieskie Miasto" ma darmową (anty)reklamę!

W kamasze u karmelitów bosych

(fot. Starostwo Powiatowe w Wadowicach)

Jak donosi powiatowa strona "W dniu 1 marca 2013 r. w Domu Rekolekcyjno – Pielgrzymkowym przy Klasztorze OO. Karmelitów Bosych w Wadowicach rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Wadowickiego". Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Oświęcimiu Wojciech Fałkowski "wysoko ocenił warunki, w jakich przeprowadzona będzie tegoroczna kwalifikacja. Do kwalifikacji wojskowej wezwane zostały 1170 osoby, w tym ok. 20 dziewcząt".

Lokalna lewica burzy się. Mistrzowie.org szydzą, że chodzi o pobór do Krzyżaków. A ja cieszę się całą serią paradoksów. "Wojsko" zniesione, a tu zamieszanie z WKU. Pobór organizuje powiat, miasto obrywa po wizerunku. No i pierwszy to chyba przypadek w historii, że w kamasze trafić będzie można prosto od karmelitów. Bosych!

czwartek, 10 stycznia 2013

Tym razem propozycja dla miłośników turystyki ekstremalnej. Zapiera dech. Kraków - ósmy smród świata.

środa, 09 stycznia 2013
poniedziałek, 24 maja 2010
Na strojach najbardziej znanych i utytułowanych polskich tenisistek, sióstr Agnieszki i Urszuli Radwańskich, pojawił się logotyp Krakowa. 24 maja podczas pierwszego meczu Agnieszki na wielkoszlemowym turnieju Roland Garros zgodnie z zapowiedziami zobaczyliśmy ją już w roli ambasadorki rodzinnego miasta.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42